Lütfen Bekleyin
🏠 EVDE MUTLULUK 🎂 DOĞUM GÜNÜ 📕 DEFTER-AJANDA 💄 GÜZEL Bİ'KUTU AVON ROZETLER TAKILAR 👨🏻 ERKEKLER İÇİN Hızlı Hediye Setleri Hediye Kutu Setleri Ajanda-Defter Anne Bebek Ürünleri Kupa & Mug Bez Çanta ve Cüzdanlar Takılar & Aksesuarlar El Yapımı Ürünler Hediyelik Kutular Kırtasiye Dekorasyon Mutfak Ürünleri Motto Kartları Rozetler Çoraplar
← alışverişe geri dön!

Sık Sorulan Sorular

 • HESABIM

  3 veya 12 aylık paket almak istiyorum fakat her ay başka adrese gitsin istiyorum. Adreslerimi güncelleyebilir miyim? Böyle bir şey mümkün mü?
  Hiç problem değil! :) Yalnızca gönderin hazırlanmadan önce hesabım sayfana girip, siparişinden, hangi ay hangi adrese gitmesini istiyorsan tek tek güncelleyebilirsin. Bu kadar kolay! :)

  3 veya 12 aylık paket almak istiyorum fakat her ay başka bir not yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
  Hiç problem değil! :) Yalnızca gönderin hazırlanmadan önce hesabım sayfana girip, siparişinden, hangi ay hangi notu yazmak istiyorsan tek tek güncelleyebilirsin. Bu kadar kolay! :)

  Ben kendi notumu yazmak yerine, sizin standart gönderdiğiniz tatlış notlardan istiyorum. Ne yapmalıyım?
  Çok tatlısın! :) Kutundan bizim hazırladığımız standart not çıksın istiyorsan, kişisel not kısmını boş bırakman yeterli. Hali hazırda bir not yazdıysan, bunu da hesabım sayfana girip, siparişinden silebilirsin. Bu kadar kolay! :)

  Kutuyu hediye etmek istiyorum ama notunda benim ismim yazacak mı?
  Kutunu satın alırken, notunu yazdığın bölümde, “hediye olarak göndermek istiyorum” kutucuğunu işaretleyip “kimden-kime” bölümlerine istediğin isimleri yazabilirsin. Bu şekilde notunun altında ismin yazacaktır :) İsmin yazsın istemiyorsan, bu bölümü doldurmayarak, yalnızca notunu yazabilirsin.

  Şifremi nasıl değiştirebilirim?
  Hesabım sayfasındaki kişisel bilgilerim kısmına tıkladıktan sonra şifre değiştirme adımlarını izleyerek şifreni değiştirebilirsin.

  Şifremi unuttum! Ne yapmalıyım?
  Endişelenme ve sadece “şifremi unuttum” butonuna tıkla. Yeni şifren hemen e-posta adresine gönderilecektir; yalnız istenmeyen postalar kutusunu kontrol etmeyi unutma, gönderdiğimiz e-postalar bazen orada bulunabiliyorlar.

  Hesabıma giremiyorum, ne yapmalıyım?
  Kutu satın aldığın sırada kullandığın e-posta adresini kullandığına emin misin? Eğer eminsen ve yine de hesabına ulaşamıyorsan, lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaş.

  Şifremi nasıl değiştirebilirim?
  Hesabım sayfasındaki kişisel bilgilerim kısmına tıkladıktan sonra şifre değiştirme adımlarını izleyerek şifreni değiştirebilirsin.

  Şifremi unuttum! Ne yapmalıyım?
  Endişelenme ve sadece “şifremi unuttum” butonuna tıkla. Yeni şifren hemen e-posta adresine gönderilecektir; yalnız istenmeyen postalar kutusunu kontrol etmeyi unutma, gönderdiğimiz e-postalar bazen orada bulunabiliyorlar.

  Hesabıma giremiyorum, ne yapmalıyım?
  Kutu satın aldığın sırada kullandığın e-posta adresini kullandığına emin misin? Eğer eminsen ve yine de hesabına ulaşamıyorsan, lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaş.

 • PAKETLERİM

  İlk önce hangi kutuyu alacağım?
  3-6-12 aylık paketlerden birini seçersen ilk kutu sürpriz olan kutudan itibaren başlar. Dilersen daha ileriki aylardan da üyeliğini başlatabilirsin.

  Gelecek ayın kutusunu otomatik olarak mı alacağım?
  Evet! 3-6-12 aylık paketlerden birini seçersen paket süresi boyunca, her ayın kutusu kapına otomatik olarak gelir. Yeni kutunun sana ulaşması için hiçbir şey yapmana gerek yok.

  Geçmiş kutuları satın almak mümkün mü?
  Satın Al sayfasında satışta olan tüm kutuları satın alabilirsin. Herhangi bir süre sınırlandırması bulunmamakta, sadece stoklarla sınırlıdır. Bi’kutumutluluk sürprizlerini kaçırmamak için hemen paketini seç!

  Sadece bir adet kutu almak istiyorum, mümkün mü?
  Tabii ki mümkün! Satın Al sayfasında satışta olan tüm kutuları satın alabilirsin.

  Kaç aylık abonelik satın alabilirim?
  Kendine ve sevdiklerine hediye etmek için 3-6-12 aylık ön ödemeli paketleri seçebilir veya güncel ayın kutusunu satın alabilirsin.

  Kişiye özel kutu tasarlıyor musunuz?
  Bikutumutluluk, kişisel bir kutu servisi değildir. Sayıya bağlı olarak Kurumsal çalışmalar yürütülmektedir. Kurumsal çalışmalar için İş Ortaklığı bölümümüzden bizimle iletişime geçebilirsin.

  Doğumgünü, nişan, düğün gibi özel günlere kutu tasarlıyor musunuz?
  Bikutumutluluk, kişisel bir kutu servisi değildir. Yeterli sayıya ulaşıldığında konsept kutu çalışması yapılması mümkündür. Her ay yalnızca tek konseptte bir kutu tasarlanır ve tüm kullanıcılara aynı kutuyu gönderir.

  Erkek kutusu tasarlıyor musunuz?
  Bikutumutluluk’un aylık sürpriz konsept kutuları kadınlara uygundur. Kendi Kutunu Yap sayfasında Erkekler İçin bölümümüzü inceleyebilir, hazırladığımız erkek kutusunu satın alabilir, veya erkekler için tasarladığımız harika ürünlerimiz ile kendi kutunuzu yaratabilirsin.

  Kendi kutumu nasıl oluşturabilirim?
  Kendi Kutunu Yap (Dükkan) bölümünden, dilediğin boş kutuyu ve ürünlerini seçerek kendi kutunu yapabilir, sevdiklerini ve kendini mutlu edebilirsin.

  Aboneliğimin yanına ürün alırsam ne zaman gelir?
  Aboneliğin devam ederken her ay size gelen sürpriz kutularınıza ürün ekleyebilirsin. Eklediğin ürünler sürpriz kutunun toplu gönderim gününde kutununun içerisine eklenir. Sürpriz kutunla birlikte seçmiş olduğun ürün(ler) beraber kapını çalar.

 • ÖDEME ŞEKLİ

  Hangi ödeme şekillerini kabul ediyorsunuz?
  Kredi kartı, havale veya kapıda ödeme (kredi kartı veya nakit olarak) yöntemini kullanarak ödeme yapabilirsin. Kapıda Nakit/Kredi Kartı ödeme seçeneğini seçtiğinde ekip arkadaşlarımız tarafından telefonla aranırsın ve siparişinin onayı alınır.

  Bi’kutu mutluluk ödemeleri ne zaman alınır?
  Bütün paketler için toplam miktar tek seferde çekilir. Eğer bankan taksit imkanı sunuyorsa bu imkanlardan da yararlanabilirsin.

  Kutumun gönderisini nasıl takip edebilirim?
  Gönderi yapılınca sana bir online takip numarası göndereceğiz. Bu takip numarasını hesabım sayfanda da bulabilirsin. Kargo şirketinden kutunun takibini, bu numarayı kullanarak yapabilirsin.Ay sonuna kadar kutundan haber alamadıysan, lütfen bize haber ver.

 • TESLİMAT ŞEKLİ

  Kutumu nasıl göndereceksiniz?
  Gönderi senin seçtiğin anlaşmalı kargo şirketi vasıtasıyla yapılacaktır. Her ayın ortasında, belirlenen bir günden itibaren teslimatlar başlamaktadır!

  Kutum elime ulaşmadı, ne yapmalıyım?
  Her ayın belirlenen gününden itibaren (tarih, size ay başlarında mail yoluyla iletilecektir) teslimatlar başlamaktadır! Bu teslimatlardan sonra verilen siparişler, 5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve sana kargo takip numarası gönderilmektedir.Bu numaradan kargonu takip edebilirsin. Çünkü kargo evinize gelmiş ve size ulaşamamış olabilir. Bu durumda kutun ilgili kargo şubesinde seni bekliyor olabilir :) Bu bekleme süresinin en fazla 3 gün olduğunu lütfen unutma :) Tüm bu aşamaları kontrol ettikten sonra, kutundan hala haber alamıyorsan, bizimle irtibat kurabilirsin.

  Kargo şubesinden bana, kutumun size iade edildiği bilgisi ulaştı. Ne olacak şimdi?
  Sana ulaşamayan kutuların, kargo şubesinde en fazla 3 gün bekletildikten sonra, kargo şirketi tarafından otomatik olarak bize iade edilmektedir. Bu durumda bizimle mail yoluyla iletişime geçebilirsin. İade edilen kutuların yeniden gönderim kargo ücretleri alıcıya ait olmaktadır.

  Kargo şubesine gittim fakat size iade edildiğini söyledi. Ama bana daha öncesinden hiçbir bildirimde bulunmadılar. Ne yapmalıyım?
  Sana ulaşamayan kutuların, kargo şubesinde en fazla 3 gün bekletildikten sonra, kargo şirketi tarafından otomatik olarak bize iade edilmektedir. Bu süre içerisinde kargo şubesinin sana ulaşamaması durumlarında, bildirim yapılamamış olabilir; sen kargo takip numarandan kargonun durumunu kontrol ederek gerekli şubeyle iletişime geçebilirsin.

  Farkettim ki teslimat adresini yanlış yazmışım. Ne olacak şimdi?
  Sorun yok! Kargolanmış olan kutunun adresini yanlış girdiğini farkettiysen, sipariş detaylarınla birlikte düzeltilmiş adres bilgisini bize iletebilirsin. Tarafımızdan kargo şirketi bilgilendirilecektir. Kargonun yola çıkmadan adresinin yanlış olduğunu farkettiysen, hesabım sayfanızdan siparişlerim kısmına girerek adresini güncelleyebilirsin.

  Yurtdışına gönderi yapıyor musunuz?
  Maalesef şu anda yurtdışı ve KKTC’ye kutu gönderimimiz bulunmamaktadır fakat çalışmalarımız devam etmekte takipte kal! :)

  Bir markanız var ve tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Ürünlerinizden bi’kutu Mutluluğun içine koymaktan daha mutlu bir tanıtım olabilir mi?
  Bizimle iletişime geçin gelecek ayda mutluluk kaynağı sen ol! Seninle iş ortaklığı hakkında görüşmekten mutluluk duyarız. Partnerlerimiz bölümünden bugüne kadar kutularımızda mutlu ürünleriyle yer alan markaları aşağıda inceleyebilirsin.

 • PARTNERLİK

  Bir markanız var ve tanıtımını mı yapmak istiyorsunuz? Ürünlerinizden bi’kutu Mutluluğun içine koymaktan daha mutlu bir tanıtım olabilir mi?
  Bizimle iletişime geçin gelecek ayda mutluluk kaynağı siz olun! Sizinle iş ortaklığı hakkında görüşmekten mutluluk duyarız. Partnerlerimiz bölümünden bugüne kadar kutularımızda mutlu ürünleriyle yer alan markaları aşağıda inceleyebilirsiniz.